KONST / Litografier / Färglitografi 13557111
nr 1355 7111
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Komposition med man & djur. Signerad, numrerad 99/250. Motivet: 48x36 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:29:10
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.600 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
4.200 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
19 okt